<![CDATA[Hyvän arjen tarinat]]> Thu, 13 Jun 2024 09:48:33 +0000 hourly 1 <![CDATA[Biojätteen kompostointi on suositumpaa kuin koskaan!]]> Tue, 30 Apr 2024 06:52:00 +0000 <![CDATA[Parhaat joululahjat lapsille 2023]]> Mon, 20 Nov 2023 09:50:00 +0000 <![CDATA[HalpaHallin latausverkosto: Kätevät ja edulliset latauspaikat]]> Fri, 16 Jun 2023 07:11:00 +0000 <![CDATA[Parhaat joululahjat lapsille 2022]]> Thu, 01 Dec 2022 07:37:00 +0000 <![CDATA[Perintövalot vaihtoon ja energiatehokas versio ajastuksella tilalle – kausivaloja kannattaa käyttää järkevästi]]> Fri, 07 Oct 2022 10:33:00 +0000 <![CDATA[Energiatehokas myymälä on iso ekoteko]]> Thu, 18 Aug 2022 09:44:00 +0000 <![CDATA[Aurinkosähköllä pienempi hiilijalanjälki]]> Tue, 09 Aug 2022 10:48:00 +0000 <![CDATA[Saarijärvellä ahkerimmat liikkujat Kunnolla kesään-kampanjassa]]> Wed, 15 Jun 2022 06:15:00 +0000 <![CDATA[Työkykyakatemiasta johtamisen eväitä HalpaHallin esimiehille]]> Thu, 02 Jun 2022 11:50:00 +0000 <![CDATA[HalpaHallin laatutiimi paneutuu laatuun ja vastuullisuuteen]]> Fri, 01 Apr 2022 07:14:00 +0000